Hírek
2011. December 09. 14:32, péntek |
Sport
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Változnak a szabályok a Forma-1-ben

Több tesztelési időszak lesz, büntetik a kanyarlevágást, és védekezés közben csak egy ívet lehet választani.
A héten ült össze a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) Motorsport Világtanácsa, hogy döntsenek a jövő évi Forma-1-es szabálymódosításokról. Az Új-Delhiben megtartott ülésen számos olyan döntés született, ami a csapatok számára kedvező lehet. Ilyen például, hogy az eddigi gyakorlattól eltérően jövőre már idény közben is lesz egy háromnapos tesztidőszak, amiben az összes pilóta részt vehet.
Újdonság lesz továbbá, hogy a szezon megkezdése előtt minden autónak át kell mennie az FIA töréstesztjén - a cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre
Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.
2025. Július 28. 07:57, hétfő | Sport
Belga Nagydíj - Piastri nyert és növelte az előnyét összetettben
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap, ezzel 16 pontra növelte az előnyét a világbajnoki pontverseny élén.
2025. Július 27. 09:10, vasárnap | Sport
Döntetlennel kezdte az idényt a címvédő Ferencváros
Vezetett, ám végül csak 1-1-es döntetlent ért el a címvédő Ferencváros szombat este az MTK otthonában a 228. örökrangadón, a labdarúgó Fizz Liga új idényének első fordulójában.