Hírek
2024. November 30. 08:31, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Varga Mihály: jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom
Varga Mihály pénzügyminiszter pénteki Facebook-posztjában közölte, megtisztelőnek tartja a miniszterelnök felkérését és elfogadja jelölését a Magyar Nemzeti Bank elnöki posztjára.
A tárcavezető azt írta: "miniszterelnök úr megtisztelő felkérését köszönettel elfogadom. Jövőbeni munkámmal is Magyarország stabilitását és gyarapodását szolgálom".
Varga Mihály hozzátette: megtisztelő, hogy 4800 napon át nemzetgazdasági-, majd pénzügyminiszterként szolgálhatta a hazáját.
Orbán Viktor kormányfő pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában jelentette be, hogy Varga Mihály pénzügyminisztert jelölte a Magyar Nemzeti Bank új elnökének.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
