Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2015. Március 15. 06:00, vasárnap | Helyi
Forrás: lvp/szentendrei rendőrség

Verekedés Szentendrén – most várhatják a vádemelést

Verekedés Szentendrén – most várhatják a vádemelést

Vádemelési javaslattal zárta le a rendőrség a nyomozást annak a három férfinak az ügyében, akik még tavaly ősszel verekedtek össze Szentendrén.

A Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást S. Péter 28 éves pomázi, M. Tibor 48 éves szentendrei és H. Róbert 50 éves budapesti lakosok ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint H. Róbert egy korábbi nézeteltérés miatt megjelent M. Tibor szentendrei házánál tavaly október 4-én este, ahol vitába keveredtek. H. Róbert szidalmazta a házigazdát, aki megpróbálta elzavarni, de nem járt sikerrel. Ekkor a 48 éves férfi lefejelte 50 éves ismerősét. M. Tibor segítségére rokona, S. Péter sietett, akivel közösen kitessékelte a férfit a kertből, de az utcán tovább dulakodtak.

A vizsgálók mindhármukat gyanúsítottként hallgatták ki. Ellenük a napokban éltek vádemelési javaslattal az illetékes ügyészségen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 06. 13:00, hétfő | Életmód

Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi

Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.

2026. Április 06. 11:00, hétfő | Belföld

Orbán Viktor Kiskundorozsmán ellenőrizte a Török Áramlat megerősített katonai védelmét

Egyelőre Magyarország gázellátása nincs veszélyben, de észnél kell lenni, a szükséges ellenőrzéseket és folyamatos védelmet teljesíteni kell

2026. Április 06. 09:46, hétfő | Belföld

Megnyílt a megújult Citadella - ingyenes programokkal várják az érdeklődőket

Megnyílt a budapesti Gellért-hegyen a megújult Citadella a nagyközönség előtt húsvétvasárnap kora délután, az alkalomból két napon keresztül ingyenes programokkal várják az érdeklődőket.