Hírek
2015. Augusztus 13. 06:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Verseny után balesetben kiégett egy kocsi Budakalásznál - FOTÓK
Két autó ütközött a Szentendre felé vezető úton Budakalásznál. Lapinformációk szerint egy Mercedes sofőrje versenyzett, majd belehajtott Harrach Péter országgyűlési képviselő kocsijában.
Két személygépkocsi ütközött kedd este a 11-es főút 14-es kilométerénél, Budakalász közelében. Az ütközéstől az egyik gépkocsi kigyulladt, és teljes terjedelmében égett. A pomázi önkormányzati tűzoltók egy vízsugár segítségével az égő gépkocsit eloltották, illetve a felhevült karosszéria elemeket visszahűtötték. A baleset során személyi sérülés nem történt. A tűzoltás ideje alatt a rendőrség a főutat lezárta, a forgalom tereléséről gondoskodott – tájékoztatott a Pest Megyei Katasztrófavédelem.

Lapinformációk szerint a kiégett Mercedes versenyzett az útszakaszon, majd Harrach Péter országgyűlési autójába rohant bele. Ezt követően gyulladt ki és égett ki. A sofőr pedig a helyszínről elmenekült. A balesetben senki nem sérül meg.

Fotók: Pomáz ÖT
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
