Hírek

2016. November 18. 07:00, péntek | Helyi sport
Forrás: Nemzeti Sport

Veszprém nyert Budakalász ellen

Szűk negyedórányi jó játék elég volt a Telekom Veszprémnek ahhoz, hogy sima győzelmet arasson a CYEB Budakalász otthonában a K&H férfi kézilabdaliga szerdai mérkőzésén.

Az újonc Budakalász remekül tartotta magát a címvédő ellen, 13 perccel a vége előtt még csak kétgólos hátrányban volt, ám a Veszprém ekkor rákapcsolt, és nem hagyott kétséget afelől, hogy még több kulcsemberét nélkülözve is sokkal jobb csapat, 32–22-re győzött.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
14. FORDULÓ
CYEB BUDAKALÁSZ–TELEKOM-VESZPRÉM 22–32 (11–12)
Budakalász, 250 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki

BUDAKALÁSZ: Tamási – TÓTH Á. 3, Szemikov 1, KONCZ 3, Mazák 1, SUTKA 6 (3), BOHÁCS 7. Csere: Váczi (kapus), Czina, Nagy B., Józsa M., Rédai 1, Holdos, Völker, Halász. Edző: Horváth Attila

VESZPRÉM: Borbély – GULYÁS 4, ANCSIN 5, Blagotinsek 1, Schuch, LIGETVÁRI 7, IVÁNCSIK G. 5 (1). Csere: Mikler (kapus), Aflitulin 2 (1), Füzi 1, Kopljar 2, MILASEVIC 5 (2), Terzic, Molnár B. Edző: Javier Sabaté

Az eredmény alakulása. 8. perc: 4–4. 17. p.: 5–9. 27. p.: 10–10. 40. p.: 15–19. 49. p.: 20–23

Kiállítások: 4, ill. 6 perc

Hétméteresek: 4/3, ill. 6/4

MESTERMÉRLEG

Horváth Attila: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz. Amit kértem a játékosoktól, azt negyvenöt percig megvalósították. Sokkal eredményesebbek nem tudtunk volna lenni, készülünk a Komló ellen, nem akartuk jobban kihajtani magunkat.

Javier Sabaté: – Gratulálok a Budakalásznak, nagyon jól szolgálta ki lelkes közönségét. Az utolsó tizenöt percben alakult ki a jelentős különbség. Megyünk tovább, készülünk a Párizs ellen.

Fotó: m4sport.hu

Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.