Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2013. Február 23. 15:08, szombat | Belföld
Forrás: InfoVáros

Vízálló csúcsmobil 4G-vel-Fujitsu Arrows A SoftBank 201F

Vízálló csúcsmobil 4G-vel-Fujitsu Arrows A SoftBank 201F

Japánban már előrendelhető a Fujitsu legújabb, meglehetősen izmos okos-telefonja, a vízálló, 4.7 colos, 4G-s Arrows A SoftBank 201F.

A Fujitsu Arrows A SoftBank 201F felszereltsége a mai kor igényeit teljesen kielégíti:
- négymagos, 1.5 GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 processzor
- 2 GB RAM
- 32 GB belső memória
- 4.7 colos, 720 x 1280 pixel felbontású érintőképernyő Super Clear Panel technológiával
- Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer
- 13.1 megapixeles hátlapi kamera
- Wi-Fi
- Bluetooth
- NFC
- 4G
- DTV tuner
- 2420 mAh teljesítményű akkumulátor.

Fujitsu Arrows A SoftBank 201F - a Fujitsu vízálló újdonsága

A 65 x 129 x 10.9 mm-es méretekkel és 145 grammos súllyal rendelkező Fujitsu Arrows A SoftBank 201F okostelefon elsőként a japán Softbank szolgáltató kínálatában tűnt fel. A négy színben is kapható, a víz-, por- és karcolásálló készülék pontos megjelenési ideje és várható ára egyelőre nem ismert.

Címkék: Mobiltelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld

Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország

Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját

2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat

Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.

2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld

Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség

Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.