Hírek

2014. November 26. 08:30, szerda | Helyi
Forrás: Szentendrei Kosárlabda SE

Nagy előnyből kaptak ki felnőtt kosarasaink

Több mint húszpontos előnyt dolgozott le két fordulóval ezelőtt a Szentendrei Kosárlabda SE felnőtt csapata, mely nyert is. Most hétvégén viszont fordítva, nagy előnyből kapott ki szoros eredménnyel alakulatunk.

NKE-KTK DSE - Szentendre KSE (Erdődi Péter beszámolója)

Ezen a hétvégén a Nemzeti Közszolgálati Egyetem felnőtt csapatának vendégei voltunk. Az ellenfél csapatát rutinos játékosok alkották, korábbi eredményeik alapján nehéz mérkőzésre számíthattunk.

Jó iramban kezdődött a mérkőzés, felváltva estek a kosarak. Szerencsére nem játszottunk megilletődötten. Nagyobb iramot diktálva pár pontos előnyre tettünk szert. 22-15 Sikerült állandósítani a jó formát, szigorú védekezésünk ellen nem találták az ellenszert. Növeltük előnyünket, de az idő előrehaladtával mindkét csapat játékán érzékelhető volt a feszültség. Félidei állás: 40-27

A második félidő a kezdeti sikerek ellenére rosszul alakult a számunkra. A hazai csapat kemény védekezése, agresszivitása meghozta a lendületet számukra, tetézve a vendégcsapat helyzetét az ellenfél remek dobóformája is. Az utolsó negyedben fej-fej mellett küzdöttek a csapatok. A mérkőzés végén viszont a hazai alakulat örülhetett jobban, a szentendrei fiúk bánatára.

NKE-KTK DSE - Szentendrei KSE 67 - 64