Hírek
2014. Február 27. 08:42, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Színház a héten Szentendrén – péntek a gyerekeké, szombat a felnőtteké
A János Vitéz várja pénteken a gyerekeket, míg szombaton az Ő + Ő - párkapcsolati társasjáték a felnőtteket a PMK-ban. Folytatódik a szentendrei színházi évad.
Szép számmal jelentkeztek a Dunakanyar iskolái az Ivancsics Ilona és Színtársai szervezésében pénteken kora délután a PMK-ban látható János Vitéz előadásra. A gyerekek mellett a felnőttek szombaton is szórakozhatnak színházi produkción, hiszen 18 órától az Ő + Ő - párkapcsolati társasjáték látható ugyancsak a PMK színháztermében.
„A felnőttek kissé lassabban mozdulnak. Talán kételkednek abban, hogy a szerelem legyőzhetetlen? Ezt fogjuk bizonyítani szombaton este 18 órától. Maradt még 50 szóló jegy erre az előadásra, amely 70 perces és egy részben szünet fogjuk játszani. A darabot követően meglepetés ajándékkal kedveskedünk a nézőinknek. Maradjanak velünk egy picit az előadás után, és fedezzük fel együtt a párkapcsolatok rejtelmeit” – olvasható Ivancsics Ilona közleményében.
Jegyvásárlási részletek!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 29. 07:49, csütörtök | Életmód
Elhunyt Voith Ági színművész
Elhunyt Voith Ági Jászai Mari-díjas színésznő, rendező, érdemes és kiváló művész. A József Attila Színház örökös tagját 81 éves korában, szerdán érte a halál - tudatta a színház az MTI-vel.
2026. Január 29. 07:48, csütörtök | Életmód
Kína ízeit és a medvék világát mutatják be a Fővárosi Állatkertben a hétvégén
Péntektől három estén Kína ízeivel, vasárnap nap közben pedig a medvék világával ismerkedhetnek a látogatók a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
