2024. április 29, hétfő - Péter

Hírek

Megalakult a Szentendrei Futók Közössége a Facebookon
2013. Július 02. 09:29, kedd | Helyi

Új, a szentendrei futókat összefogó közösség alakul a Facebookon, mely azokat várja, akik Szentendrén szoktak futni és esetleg szeretnének társaságban hódolni kedvelt sportjuknak vagy esetleg versenyeken is indulnának.

Együtt futott Szentendre a Kinizsi Utcai Futóversenyen
2013. Május 06. 08:42, hétfő | Helyi

Remek futóidőben zajlott le szombaton a XII. Kinizsi Utcai Futóverseny a szentendrei Postás strandon, ahol ezúttal 250 résztvevő rajtolt el a különböző távokon.

Harcias futóverseny Szentendrén
2013. Április 21. 08:00, vasárnap | Helyi

Sorozatban tizenkettedik alkalommal zajlik le május 4-én a Kinizsi Szentendrei Utcai Futóverseny a városban. A megmérettetésre több korosztályban és távon nevezhetnek a vállalkozó kedvűek.

2012. December 10. 07:36, hétfő | Helyi

Sporttörténelem a szentendrei mezei futó Eb-n - FOTÓK

A férfiaknál az olasz Andrea Lalli, a nőknél pedig a címvédő ír Fionnuala Britton nyerte meg vasárnap a Skanzenben rendezett 19. mezeifutó Európa-bajnokságot. A nap legjobb magyarja a férfiaknál 29. Minczér Albert lett.

2012. December 06. 11:23, csütörtök | Helyi

Kilencszeres Eb-győztes a szentendrei kontinenstornán

A szentendrei Európa-bajnokságon a szurkolók a magyar sportolók mellett láthatják a kontinenstorna legnagyobb sztárját, a kilencszeres Eb-győztes ukrán Szerhij Lebidet is. Vasárnap a Skanzenben zajlik a küzdelem.

2012. December 03. 08:04, hétfő | Helyi

Rekordlétszámú mezőny indul a szentendrei Eb-n

Részvételi csúcsot jelentő módon 35 ország versenyzői indulnak a vasárnap esedékes szentendrei mezei futó Európa-bajnokságon.

2012. December 02. 09:00, vasárnap | Helyi

Európa-bajnokság és ingyenes nap a Skanzenben

Nagy-Britanniától Oroszországig, juniortól seniorig rajtvonalhoz áll a Skanzenben a mezei futás színe-java. December 9-én ugyanis a Skanzen ad otthont a sportág Európa-bajnokságnak, melyen több ezren vesznek részt.

2012. November 25. 10:32, vasárnap | Helyi

Minczér és Papp nyert a szentendrei mezeifutó ob-n

Minczér Albert és Papp Krisztina sikerét hozta a szombaton Szentendrén rendezett mezeifutó országos bajnokság, mely a két hét múlva sorra kerülő Európa-bajnokság főpróbája volt.

2012. November 23. 08:44, péntek | Helyi

Vöröskő futás és teljesítménytúra Leányfalun

A Vöröskő futás és teljesítménytúra várja november 24-én Leányfalun mindazokat az érdeklődőket, akik tudásszinttől függetlenül a mozgás öröméért vennének részt egy sporteseményen.

2012. November 14. 08:43, szerda | Helyi

Rekordrésztvevő a szentendrei mezei futó Eb-n

Az előnevezések alapján minden eddiginél több versenyző vesz részt a december 9-én Szentendrén a Szabadtéri Néprajzi Múzeumban megrendezendő mezeifutó Európa-bajnokságon.

2012. Április 04. 07:17, szerda | Sport