2016. December 01. 13:00, csütörtök | Helyi

December 8-án, csütörtökön Barczikay Lilla Bátyám könnyei című könyvbemutatóját tekinthetik meg az érdeklődők Budakalászon.

Balatonfüred nyert a Budakalász ellen
2016. November 28. 14:00, hétfő | Helyi sport

A Cegléd és az Eger hazai pályán, a Balatonfüred pedig Budakalászon aratott magabiztos győzelmet a férfi kézilabda NB I. vasárnapi játéknapján.

Milosevics Mirkó koncertje Budakalászon
2016. November 28. 10:00, hétfő | Helyi

A budakalászi KKMH, a Hangfonó sorozatban bemutatja Milosevics Mirkó Milán önálló estjét december 3-án.

Baleset Budakalásznál
2016. November 25. 08:00, péntek | Helyi

Négy személygépkocsi ütközött össze csütörtök délután a 11-es főút 13-as kilométerénél, Budakalász közelében.

Veszélyeshulladék-gyűjtés Budakalászon
2016. November 22. 13:00, kedd | Helyi

Budakalász Önkormányzata az Európai Hulladékcsökkentési Hét programhoz csatlakozva november 26-án, szombaton 8 és 12 óra között veszélyeshulladék-gyűjtési akciót szervez.

Póniló okozott fennakadást a szentendrei HÉV vonalán
2016. November 22. 08:00, kedd | Helyi

Egy póniló miatt csak egy vágányon közlekedtek a HÉV-szerelvények hétfőn délután Budakalász és Pomáz között.

Budakalász öt góllal nyert Komlón
2016. November 21. 08:00, hétfő | Helyi sport

A K&H férfi kézilabdaliga 10. fordulójában az újonc Budakalász kiváló első félidei játékának köszönhetően öt góllal nyert Komlón.

Zongoratanárt keresnek Budakalászra
2016. November 18. 12:00, péntek | Helyi

A KLIK Szentendrei Tankerülete pályázatot hirdet a Kalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola zongoraszakos tanár-korrepetitor munkakör betöltésére.

Veszprém nyert Budakalász ellen
2016. November 18. 07:00, péntek | Helyi sport

Szűk negyedórányi jó játék elég volt a Telekom Veszprémnek ahhoz, hogy sima győzelmet arasson a CYEB Budakalász otthonában a K&H férfi kézilabdaliga szerdai mérkőzésén.

TEK-rajtaütések több településen
2016. November 17. 08:00, csütörtök | Helyi

A közlemény szerint Bőny, Budakalász, Budapest, Jászberény, Mosonmagyaróvár, Rád, Sajókeresztúr és Vác területén \"hajtott végre elfogásokat\" a TEK a nyomozóiroda felkérésére.

Elkezdődik a körforgalom átépítése
2016. November 15. 11:00, kedd | Helyi

Elkezdődik az M0 és a 11-es főút körforgalmának átépítése.

Vízihiány Budakalászon
2016. November 15. 09:00, kedd | Helyi

Ivóvíz távvezetéken végzendő tűzcsap beépítési munkák miatt november 17-én 8-14 óráig nyomáscsökkenés, az ivóvíz-szolgáltatás szüneteltetése várható Budakalász területén.